שאלות נפוצות

האם יש לכם חנות פיזית , היכן ניתן למדוד?


אפשר למדוד בתל אביב בתיאום מראש בטלפון של הדס 054-4632627
איך אני יודעת מה המידה שלי?


פשוט מאוד, תוכלי למצוא את המידה שלך בעזרת טבלת המידות שלנו- לחצי כאן.
איך קונים באתר?


פשוט מאוד ! היכנסי לעמוד בגדי ים לנשים ליין ובחרי את בגד הים שאת רוצה התאימי מידה לפי טבלת המידות המצורפת באתר, ואם יש אפשרות של בחירת צבעים הכניסי לסל הקניות ואז את לוחצת ונכנסת לעמוד התשלום view Chart נכנסת לעמוד התשלום (קופה), המשך קניה -בדף הזה תוכלי לבחור בתשלום דרך סליקה של לאומי קארד או PayPal הזיני פרטי תשלום ואנחנו בדרך אליך.
איך מתבצע תשלום באתר ?


הרכישה באתר באמצעות כרטיס אשראי יש אפשרות דרך Paypal לאומי קארד כמו כן גם באפליקצית BIT גם סליקה טלפונית אפשרית.
עוד לא הזמנתי באינטרנט אף פעם האם אוכל לבצע הזמנה טלפונית?


בטח תתקשרי אלינו ותוכלי לשלם דרך עיסקה טלפונית
מהי עלות המשלוח?


בכל שאלה אתן מוזמנות להתקשר אלינו לטלפון 054-4632627 המשלוח באתר חינם בדואר רשום שיוצא עד 3 ימי עסקים מיום ההזמנה. יש אפשרות לדואר שליחים מהיר עד הבית עד 3 ימי עסקים בעלות של 20-28ש״ח בקנייה מעל 450 ש״ח שליח עד הבית חינם. דואר רשום תוספת של 12ש״ח שליח עד הנקודה הקרובה לביתך איסוף בזמנים שלך בעלות של 12-17ש״ח
האם יש אפשרות להחליף או להחזיר את בגד הים?


רכשת בגד ים ומאיזושהי סיבה הוא לא מתאים תחילה למען ההיגינה מדדי כשעליך תחתונים ניתן לבצע החלפה בתנאי שהמדבקה לא הוסרה והתוית צמודה לבגד הים. הפריט המוחזר חייב להיות במצב נקי כאשר לא נעשה בו שימוש עם התגיות המקוריות מחוברות. ניתן לבצע החלפה או החזרה, הלקוחה צריכה ליצור קשר תוך 7 ימים למייל הבא silkyswimwear@gmail.com יש לציין את סיבת ההחלפה או החזרה ותמונה של הקבלה שקיבלת בעת הרכישה לאחר שקיבלת אישור על החלפה, שימי במעטפה 12 ש״ח במזומן+קבלה ושילחי בדואר רשום. להדס אוירי הרב טולדנו 10 תל אביב מיקוד 6233408 זיכוי כספי ינתן לאחר שהמוצר יבדק שלא נעשה בו שימוש והוא הושב ללא פגם ועם התוית המקורית המצורפת אליו. דמי המשלוח ו2,5% עמלת ביטול עיסקה לא יוחזרו, מוצר פגום יתוקן או יוחלף לאחר שיושב אלינו בדואר רשום אך ורק והאחריות לפגם היא כתוצאה מליקוי בתהליך היצור או בבד. מוצר פגום יוחלף ללא הוצאות נוספות של הקונה. לא יתקבלו מוצרים שנעשה בהם שימוש לקוי, בלאי טבעי או מתהליך כביסה שאינו תואם את ההוראות (ראו הוראות כביסה) בגדי ים אסור לכבס במכונת כביסה.
איך מומלץ לכבס בגד ים?


בגדי הים של SilkyFit עשויים עמידXtralifeLycra80% 20%Elastane עם תחושה של בד משי. מומלץ לשטוף מיד אחרי השימוש כדי להסיר שאריות כלור ומלח. כביסה ביד במים פושרים עם סבון עדין ללא סחיטה, ליבש בצל, לא לגהץ כלל. צבעים כהים לכבס בנפרד. להמנע ללבוש את בגד הים בג׳קוזי חם המכיל כמיות גדולות של כלור הגורם נזק לסיבים, לשמור מאש. הוראות כביסה מוצמדות לתווית הבגד. אסור לכבס במכונת כביסה או להשתמש במייבש כביסה.
איך אפשר לשמור על בגד הים לאורך זמן ?


להקפיד על הוראות הכביסה ליבש בצל לא להשאיר רטוב ברכב בשמש לשטוף מיד במים פושרים, רצוי עם סבון עדין ולא לכבס במכונת כביסה או להשתמש במיבש כביסה.
האם ביגוד מגן משמש יכול להחליף קרם הגנה?


מאמרים רבים עוסקים בנזקי השמש ובדרכים להימנע מכך, אולם מעט מאוד מאמרים נותנים כלים שלפיהם יש לבחון את הלבוש שעלינו כמגן אפקטיבי לשמש.
בחירת הלבוש בעת חשיפה לשמש צריכה להיעשות באמצעות מדד
UPF - Ultraviolet Protection Factor
בקנית פריטי לבוש שישמשו אותנו בעת חשיפה לשמש יש לשים לב למדד
מקובל שדרגת מעל 15 נותנת הגנה סבירה,
מעל 25 הגנה טובה ומעל 40 הגנה טובה מאוד. המדד המקסימלי הנקוב הינו 50.
פריטי לבוש עם הגנה של פחות מ 15 אינם מצויינים ככאלה,
הואיל ורמת ההגנה אינה מספקת. לדוגמא – חולצת טריקו פשוטה הינה ברמת הגנה של 5 וכפי שיוסבר בהמשך ישנם מספר פרמטרים הקובעים את רמת ההגנה הנמדדת.
משמעות המדד הינה שמדד של 50 נותן רק ל 2% לקרני האולטרא ויולט לחדור, מדד של 25 נותן ל 4% מהקרניים המזיקות לחדור כלומר פי שניים.
ישנם מספר פרמטרים הקובעים את מידת ההגנה בכל פריט לבוש. סוג הבד,
צפיפות הבד, צבע הבד.
פולייסטר וניילון (החומרים שמהם עשויים בגדי הים על פי רוב) הינם הטובים ביותר לקבלת מדד הגנה גבוה.
כעיקרון צבעים כהים עדיפים על צבעים בהירים,
רמת ההגנה הטובה מתקבלת על ידי הוספת כימיקלים מסויימים בעת צביעת הבד. ככל שרמת הצפיפות של הבד
ומשקלו גבוהים יותר אזי רמת ההגנה עולה.