top of page
  • תמונת הסופר/תAdmin

בגדי ים לנערות ולנשים במידות קטנות? הגודל דווקא כן קובע!

עודכן: לפני יומיים

אנחנו שמענו כבר מספיק פעמים את המיתוס העייף הזה – הגודל לא קובע, זה הטכניקה או החיבור הרגשי. הגיע הזמן לנפץ את האשליות ולהגיד את זה בצורה הכי ברורה וחד משמעית שניתן – זה לא רק טכניקות תפירה או כמה שהוא מדבר אליך מחלון הראווה – כשמדובר בבגדי ים לנערות, בעיקר לספורט, הגודל כן קובע והגיע הזמן שתכניסו את זה טוב טוב לראש.


בגד הים המושלם לנערות ומתבגרות

גיל ההתבגרות הוא תקופה מאוד רגישה בחיים של כל אדם. שינויים פיזיים, כאבי גדילה, לחץ חברתי והעובדה שאיכשהו, לא משנה מה הם יעשו, המבוגרים לעולם לא יבינו אותך. אני זוכרת את עצמי בגיל ההתבגרות ואני יכולה להגיד שגם אני הייתי שותפה לתחושות האלה, ואיכשהו מאז שאני הייתי מתבגרת ועד היום לא הרבה השתנה.


בעיקר כשמדובר בכל עולם ההלבשה והטקסטיל, יש נתח שוק עצום שהחברות הגדולות עוד לא הצליחו להבין עד הסוף – מתבגרות. זה הרי לא חדש ששוק האופנה מתקשה להתמודד עם צורות גוף שונות בעלות צרכים שונים – שוק המידות הגדולות, למשל, מוכר לנו בתחום הזה כי הוא מקבל לא מעט סיקור באור הזרקורים. אבל מה עם המידות הקטנות? בנות – הגיע הזמן להבין שהגודל בהחלט קובע, ולא רק איכות הבד או טכניקת התפירה, וזה הזמן שתבינו איך למצוא את בגד הים לנערות המושלם בעבורכן.

בגדי ים לספורט – כמה תמיכה את צריכה?

כשמדובר בספורט, בעיקר בכזה שדורש יציבה נכונה ושיווי משקל, כמו גלישה לדוגמה, התמיכה שבגד הים מספק לנו היא חשובה ביותר. כדי להוציא את המקסימום מהאימון שלכן ברור שאתן צריכות להרגיש בנוח ולהינות מחופש התנועה הרחב ביותר, אבל בלי תמיכה נכונה כל תנועה ותזוזה יכולה לשנות לחלוטין את כל התמונה.


כשמדובר בנערות מתבגרות – הגוף שלהן עוד לא סיים את ההתפתחות שלו והשינויים שהוא עובר משפיעים בצורה חד משמעית גם על הצורך מבגד הים. בגדי ים אלסטיים עם רצועות רחבות ומרובות תורמות להפחתת הלחץ של החזה על הגב, ובעיקר לחזה גדל ומתפתח – זה הכרח של ממש. הבעיה היא שכשמדובר במידות קטנות ההיצע והמבחר נמוכים במיוחד. משום מה, לא הרבה חברות חושבות שנחוץ לדאוג גם למידות האלה, אז אנחנו מרימות את הכפפה.


מחפשות בגדי ים לספורט למידות קטנות? או לנערות מתבגרות? הכנסו לקישור – ומצאו את בגד הים המושלם בעבורכן, במידה המושלמת.


הגוף שלך, העור שלך וההחלטה שלך - בגדי ים עם שרוולים

אני אשתף אתכן במשהו שהציק לי המון בזמן ההתבגרות שלי – וזה כמה שבגד הים שלי היה חשוף. זה כאילו הכרח של בגדי ים לנשים, אם את רוצה להכנס למים את חייבת להציג את הגוף שלך לראווה. אז פעם הייתי צריכה לעבוד קשה ולמצוא אביזרים ועזרים שאני אוכל ללבוש כדי להרגיש הרבה יותר בנוח על החוף, אבל למה שלא יהיה פיתרון פשוט יותר כבר על המדף?


בגדי ים עם שרוולים יכולים לתת לך את הכיסוי הנוסף הזה שיגרום לך להרגיש הרבה יותר בטוחה על החוף, אבל זה לא היתרון היחיד שהוא מספק – בעיקר כשמדובר על הגוף המתפתח שלך! קרינת שמש פוגעת בתאי העור שלנו באופן בלתי הפיך, בטח כשהחשיפה לשמש היא גבוהה כמו שהיא על החוף. הפגיעה בתאי העור לא מתבטאת רק בסיכון בריאותי, אלא גם בזירוז תהליך ההזדקנות שלו, פגמי פיגמנטציה ועוד המון סכנות אחרות! מה הפיתרון? טוב זה כבר ברור – בגדי ים עם שרוולים, העשויים בד המגן מפני השמש, מקטינים את שטח החשיפה של העור שלכן לקרינת ה-UV המסוכנת ובעיקר מאפשר לכן להרגיש בנוח גם על החוף.

מידות קטנות, אבל הסטייל גדול!

זה לא רק בגדי ים לנערות שדורשים מידות קטנות ותמיכה משמעותית – ישנן המון נשים שזקוקות למענה בשביל המידות שלהן גם הרבה אחרי שגיל ההתבגרות עבר. הבעיה האמיתית מתחילה בעובדה שכשנכנסים לנפח שוק כל כך ספציפי, בדרך כלל ההיצע נמוך בהרבה ממה שהיינו רוצות למצוא. בסופו של דבר, כשאת צריכה ללכת ולקנות בגד ים של מותגי ילדות כי הם היחידים שמספקים את המידה שלך – המבחר די דל.


אני כאן כדי להזכיר לעולם שמידה, גדולה או קטנה, היא לא תירוץ לעיצוב משעמם ולא מחמיא. הצבעים שלך, הטעם האישי שלך והאופי שלך צריכים להיראות דרך הלבוש שלך, גם אם מדובר בבגדי ספורט ואימון. בדיוק מהסיבה הזו דאגתי למנעד רחב של מידות שיתאימו לכן בדיוק. לא בטוחה מה המידה שאת זקוקה לה? בדקי כאן! ואם את עדיין לא בטוחה במאת האחוזים אני כאן כדי לעזור ולהכווין אותך. הגודל בהחלט קובע, והגיע הזמן שתמצאו את הגודל המושלם בשבילכן.


87 צפיות0 תגובות

Comentarios